Hotel Tonight

Našli jsme zajímavý způsob, jak svým fanouškům přihrát 40€ voucher na ubytování v systému Hotel Tonight, a - nebudeme to nijak maskovat - dostat voucher v hodnotě 20€ za doporučení. Pomůže nám to překlenout dva - tři hotely, které budeme potřebovat cestou do Janova nebo na Gibraltar.

 

Jak to funguje?

Celé to zvládnete za 5 minut. Nekecám :-).

 

1. Stáhnete si z Google Play (pro Android) nebo z iTunes či jak se to jmenuje (pro iPhone) aplikaci Hotel Tonight.

 

2. V ní si vytvoříte účet - je to jednoduché, žádné osobní údaje (tedy jméno, příjmení a mail zadat musíte, ale žádné čísla, karty atp.). Při registraci zadáte náš kód AGILL47 jako osobu, která vám systém doporučila. Za to dostanete prvních 20€, my dostaneme taky 20€ (až systém poprvé použijete).

 

3. Ověřte si, že máte jako měnu účtu nastavená eura (není to nutné, ale další kód údajně funguje jenom pokud máte nastavená eura)

 

4. V programu zadáte druhý promo kód BOOKEUROPE - dostanete dalších 20€.

 

A teď už můžete prohledávat města a hotely.

 

Háček?

Všechno má nějaký háček, a co žádný nemá, má dva skryté. První - výběr hotelů je omezený, obvykle několik hotelů jen ve velkých evropských a amerických městech. Druhý - hledat můžete pouze hotel na aktuální den (noc) Proto se to jmenuje "Hotel Tonight". Od středy rána na středu večer atp. Může se hodit, pokud se zaseknete ve Vídni nebo Praze, a už se vám nechce vracet. Může se hodit, pokud v Praze bydlíte, potřebujete vymalovat, máte všude bordel a nechcete v tom spát. Může se hodit na cestách. Je to lepší, než spát na letišti. 40€ se dá upořebit různě - třeba v Praze tak máte na výběr hned z několika hotelů úplně zdarma.